۰۹۱۲۱۰۹۲۸۶۰ - ۰۲۱۶۶۷۳۵۳۸۲
فهرست

خرید سنباده گرد پشت کرکی

خرید سنباده گرد پشت کرکی برای استعلام قیمت سنباده پشت کرکی تماس بگیرید 09121092860

درخشش بی عیب و نقص یک کف بلوط، صافی دیوار یا سقف رنگ شده، درخشش بالای یک میز لاک زده – همه نشانه هایی از انجام کار خوب هستند. و همه توسط بیمار، استفاده روشمند از کاغذ سنباده ممکن می شود.

خرید سنباده گرد پشت کرکی

این وظیفه ای است که بسیاری از ما آرزو می کنیم بتوانیم از آن اجتناب کنیم یا کوتاهی کنیم. حتی این نجار استاد خانه قدیمی، نورم آبرام.

او می‌گوید: «فشار دادن کاغذ سنباده اغلب یک کار بی پایان به نظر می‌رسد. اما بدون سنباده کاری مناسب، هنگام اعمال پوشش نهایی، هر گونه نقصی بزرگتر می شود.

راز رسیدن به نتایج خوب با خستگی کمتر، انتخاب کاغذ مناسب برای کار است. کاغذ سنباده با خراشیدن عیوب با هزاران ذره ساینده ریز عمل می کند. هر چه ذره یا شن بزرگتر باشد، خراش ها بزرگتر است. از این رو قانون آهنی سمباده زنی: با یک شن به اندازه کافی درشت شروع کنید تا به سرعت عیوب سطح را از بین ببرید و سپس با سنگ ریزه های ریزتر ادامه دهید. هر شن متوالی خراش های درشت تر را یکی از قبل پاک می کند تا زمانی که خود خراش ها برای چشم و لمس غیرقابل تشخیص شوند. به عنوان مثال، برای آماده کردن چوب لخت برای رنگ، Norm با کاغذ 80 گریت شروع می شود، سپس 100، 120، 150 و 180 می آید و با 220 به پایان می رسد. ) وسوسه این است که از یک گریت در سکانس بگذریم. نورم می گوید: «مردم بی تاب می شوند. “

خرید سنباده گرد پشت کرکی برای استعلام قیمت سنباده پشت کرکی تماس بگیرید 09121092860

برای هر کار سنباده کاری(خرید سنباده گرد پشت کرکی)، یک کاغذ مناسب وجود دارد:

•صفحه سنباده کاری (سیلیکون کاربید) برای صاف کردن ترکیبات مفصلی بدون گرفتگی

• تسمه سنباده (اکسید آلومینیوم سرامیکی) برای حذف سریع استوک

• اسفنج سنباده انعطاف پذیر (اکسید آلومینیوم) برای سطوح کانتور

• دیسک سنباده (اکسید آلومینیوم) برای صاف کردن سطوح صاف

• ورق مرطوب یا خشک با پشت پارچه (اکسید آلومینیوم) برای صاف کردن سطوح شفاف. از آب به عنوان یک فیلم روان کننده استفاده می کند

•ورق پشت کاغذ (گارنت) برای کارهای سنباده کاری چوب

خرید سنباده گرد پشت کرکی برای استعلام قیمت سنباده پشت کرکی تماس بگیرید 09121092860

کاغذ سنباده های اولیه از مواد معدنی طبیعی مانند سنگ پا، سنگ چخماق، گارنت و سنباده ساخته می شدند که با چسب یا لاک روی یک پشت کاغذ ثابت می شدند. امروزه بیشتر ساینده های سنباده مواد مصنوعی هستند – اکسید آلومینیوم، کاربید سیلیکون و سرامیک با تکنولوژی بالا – که مدت بیشتری تیز می مانند و می توانند در اندازه های میکروسکوپی تولید شوند. آنها بر روی پشته های کاغذ، پارچه یا پلاستیک قرار می گیرند و با رزین های پلاستیکی محکمی که می توانند حرارت و سرعت سنباده کاری ماشینی را تحمل کنند، در جای خود نگه داشته می شوند.

با فناوری بهتر، مجموعه ای از محصولات ساینده تخصصی عرضه شده است: تسمه های سنباده و دیسک های مهندسی شده برای مقاومت در برابر سختی های حذف سریع ذخایر بدون گرفتگی. بلوک های سنباده ای که برای دنبال کردن خطوط نامنظم خم می شوند. “کاغذهای” پشت فیلم پلاستیکی آنقدر ریز که می توانند به آرامی عیوب را بدون آسیب رساندن به روکش مبلمان پاک کنند. نورم از این کاغذهای بهبودیافته نهایت استفاده را می‌برد و از سنباده‌های مداری، مدار تصادفی و تسمه‌ای خود استفاده می‌کند تا زمانی را که برای کار صرف می‌کند کوتاه کند. اما او همیشه کار را با دست، با کاغذ سنباده پیچیده شده دور یک بلوک سنباده تمام می کند. او می‌گوید: «یک سنباده برقی هنوز هم می‌تواند آثار چرخشی کمی از خود به جای بگذارد. برای اطمینان از صاف بودن سطح، هیچ چیز به اندازه سنباده نهایی دستی نیست.

خرید سنباده گرد پشت کرکی

خرید سنباده گرد پشت کرکی

مسدود کننده ها(خرید سنباده گرد پشت کرکی)

مقدار ماده ساینده روی یک تکه کاغذ سنباده بر نحوه عملکرد آن تأثیر می گذارد. کاغذهای “خرید سنباده گرد پشت کرکی” فضای بیشتری بین هر ذره ساینده دارند و بنابراین به سرعت با گرد و غبار مسدود نمی شوند. (ریخته های درشت معمولاً روکش باز هستند.) در دانه های ریزتر از 150 که گرفتگی آن مشکل کمتری دارد، بیشتر کاغذ سنباده ها “روکش بسته” هستند که کاملا با مواد ساینده پوشانده شده اند. چوب های سخت و فلزات را می توان با کاغذهای روکش بسته سنباده زد. کت های باز برای چوب های نرم مانند کاج بهترین هستند.

علاوه بر این، برخی از کاغذها با استئارات روی، یک ماده صابونی که از گرفتگی جلوگیری می کند، درمان می شوند. با این حال، از این کاغذهای به اصطلاح “غیر بارگیری” با روکش های مبتنی بر آب استفاده نکنید. استئارات‌ها می‌توانند از چسبیدن درست روکش جلوگیری کنند.

*برای از بین بردن آثار آسیاب و عیوب عمیق از 80 گریت شروع کنید
**برای رنگ در شرایط نامناسب 100 و به دنبال آن پرایمر

خرید سنباده گرد پشت کرکی برای استعلام قیمت سنباده پشت کرکی تماس بگیرید 09121092860

همه چیز درباره ساینده ها

یک بار سمباده دو رنگ بود: مشکی یا خرمایی. در سال‌های اخیر، تولیدکنندگان شروع به رنگ آمیزی ساینده‌های خود با رنگ‌های یاس بنفش، سبزآبی یا عرق سوخته کرده‌اند تا آنها را از رقبا متمایز کنند. اکنون فقط می توان روی ساینده های طبیعی – گارنت و سنباده – حساب کرد تا همیشه رنگ واقعی خود را نشان دهند. در زیر راهنمای شش نوع رایج است.

طبیعی :

گارنت

مناسب برای سنباده زدن چوب لخت. در مقایسه با ساینده های مصنوعی به سرعت کسل کننده می شود.

امری

عالی برای سنباده زدن یا پرداخت فلز؛ برای استفاده های دیگر خیلی نرم است. دارای پشتی پارچه ای انعطاف پذیر.

ساخته دست بشر:

کاربید سیلیکون

بسیار سخت؛ به اندازه کافی تیز برای برش شیشه، اما به سرعت می پوشد. بهترین گزینه برای صاف کردن ترکیبات مفصلی و از بین بردن نوک گرد و غبار بین لایه های پرداخت. دانه های بسیار ریز برای سنباده زدن مرطوب پوشش نهایی استفاده می شود.

اکسید آلومینیوم

ساینده jack of-all-trades; برای سنباده زدن دستی یا قدرتی روی چوب، رنگ یا فلز عالی است. به اندازه کاربید سیلیکون تیز نیست، اما ماندگاری بیشتری دارد.

سرامیک

سخت تر، بادوام تر و گران تر از سایر ساینده ها. اغلب به صورت شیمیایی با اکسید آلومینیوم پیوند می خورند. در درجه اول بر روی تسمه ها و دیسک ها برای سنباده کاری برقی استفاده می شود.

آلومینا زیرکونیا

آلیاژی از اکسید آلومینیوم و اکسید زیرکونیوم. تیز، سخت و بادوام، سریع‌تر برش می‌دهد و بیشتر از اکسید آلومینیوم دوام می‌آورد، اما به اندازه سرامیک عمر طولانی ندارد. بیشتر روی تسمه ها و دیسک های سنباده کاری ماشینی یافت می شود.

خرید سنباده گرد پشت کرکی برای استعلام قیمت سنباده پشت کرکی تماس بگیرید 09121092860

دانستن اینکه با چه سنگ ریزه ای باید شروع کرد و چه زمانی متوقف شد، کلید یک کار سنباده زنی عالی است. شروع با یک شن خیلی درشت خراش های عمیقی ایجاد می کند که سمباده کشیدن آنها خسته کننده است. اما شروع با یک شن بسیار ریز، زمان و کاغذ را می خورد، همانطور که کار با کاغذ ریزتر از آنچه برای کار لازم است، تمام می شود. در اینجا چند دستورالعمل وجود دارد:

خرید سنباده گرد پشت کرکی

 

 

خرید سنباده گرد پشت کرکی

خرید سنباده گرد پشت کرکی برای استعلام قیمت سنباده پشت کرکی تماس بگیرید 09121092860

قیمت سنباده پشت کرکی

قیمت سنباده پشت کرکی