۰۹۱۲۱۰۹۲۸۶۰ - ۰۲۱۶۶۷۳۵۳۸۲
فهرست

درباره تکساب (سنباده پشت کرکی)

درباره تکساب (سنباده پشت کرکی) با مدیریت امید عباسی به نشانی تهران، خیابان امام خمینی روبروی پاساژ ابزار یراق کوچه سلطانی پاساژ متدین طبقه اول پلاک ۵ در حال فعالیت می باشد.

فروش ابزار الات ساختمانی

سنباده پشت کرکی

سنباده پشت کرکی

سنباده اسپیندل و سنباده دیسکی

سنباده‌های دوکی و دیسکی ماشین‌هایی هستند که روی میز قرار می‌گیرند که پایداری بیشتری نسبت به ماشین‌های دستی دارند. با سنباده های دوکی، کاغذ سنباده بر روی یک پایه لوله مانند نصب می شود. با سنباده های دیسکی، کاغذ سنباده بر روی یک دیسک نصب می شود، که اساساً نسخه ای از سنباده مداری دستی روی میز است.

کاربردهای سنباده اسپیندل و دیسک

سنباده‌های دوکی و دیسکی برای سنباده زدن اقلام کوچک برای پروژه‌های نجاری بهترین هستند. کنترل مواد کار روی این سنباده‌ها ممکن است دشوار باشد، اگرچه کنترل دستگاه از آنجایی که ثابت است آسان است. با این حال، کنترل مواد کار را می توان با دقت و تمرین انجام داد.

کدام نوع سنباده پشت کرکی را بخریم؟

اگر مجبور بودید فقط یک نوع سنباده برقی برای استفاده اولیه در خانه بخرید، یک انتخاب خوب سنباده برقی مداری همه کاره و ارزان است.

اگر می خواهید دو سنباده بخرید، سنباده دوم احتمالاً یک سنباده تسمه ای خواهد بود. اگرچه راه اندازی تسمه سنباده دشوار است، اما با تمرین کافی می توان آن را یاد گرفت. و سنباده برای کندن سریع مقدار زیادی چوب عالی است – کاری که سنباده مداری تصادفی نمی تواند انجام دهد.

اینچی بدون سوراخ PSA دیسک سنباده آلومینیومی اکسید


در مورد این مورد

  • 60 بسته-10 هر 80 100 120 180 240 400
  • دانه اکسید آلومینیوم درجه یک برای ظرفیت سنباده بهینه
  • پشت چسب حساس به فشار و کاغذ با وزن C
  • پیوند رزین روی رزین برای مقاومت در برابر حرارت
  • قابل استفاده برای مبلمان، اتومبیل، قایق بادبانی و سایر صنایع فلزی و مواد غیر فلزی از زنگ زدگی سطوح مختلف، رنگ، سنگ زدایی، سنگ زنی اتصالات لحیم کاری
مشخصات این مورد

 

با سپاس،امید عباسی