۰۹۱۲۱۰۹۲۸۶۰ - ۰۲۱۶۶۷۳۵۳۸۲
فهرست

سنباده پشت کرکی متری

سنباده پشت کرکی متری

شرح

این دیسک ها برای سنباده زدن در جاهایی که بارگیری مشکل دارد طراحی شده اند. آنها برای سنباده کاری چوب برهنه و استفاده از بدنه خودرو توصیه می شوند. کاربردهای دیگر شامل سنباده زدن فلز لخت، پرایمر، روکش پرایمر، بین لایه های رنگ و روی سطوح جامد می باشد.

مشخصات فنی:

* اکسید آلومینیوم
* استئارات روی
* چسباندن رزین به رزین
* کاغذ با وزن C
* پشتیبان مقاوم در برابر پارگی
* غیر بارگیری
* بسته 50
عددی * قلاب و آمپر; پشتیبان حلقه

سنباده پشت کرکی متری

سنباده پشت کرکی متری

سنباده پشت کرکی متری

Klingspor یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه ساینده های باکیفیت است. از زمان تاسیس این شرکت در سال 1893، آنها محصولات متنوعی را توسعه داده اند که اکنون در بیش از 80 کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرند.
  • ابعاد 115 میلی متر در 25 متر
  • گریت 100
  • رول مدل
سنباده پشت کرکی متری PS 22 F ACT برای نجاری ایده آل است. پوشش متراکم حداکثر حذف استوک و یک الگوی خراش یکنواخت را تضمین می کند. مناسب برای استفاده از دستی و ماشینی آنتی استاتیک – از گرفتگی زودرس جلوگیری می کند.

 سنباده یک عنصر اصلی برای هر سوله و جعبه ابزار حیاط خلوت است . از آن برای صاف کردن سطوح استفاده می شود و می توان آن را در مکان های مختلف اعمال کرد، که آن را فوق العاده همه کاره می کند. کاغذ سنباده برای سنباده زدن چوب، دیوار خشک یا سایر مواد زبر عالی است. کاغذ سنباده را می توان به صورت دستی با سنباده سنباده یا بلوک سنباده یا به طور خودکار با سنباده مداری الکتریکی استفاده کرد. مهم نیست از چه نوع استفاده می کنید، اما باید انتظار نتایج صاف را داشته باشید.

کاغذ سنباده آسان برای نگهداری و بسیار مقرون به صرفه است، بنابراین دلیلی وجود ندارد که شما یکی از خود را در خانه نداشته باشید. در اینجا هفت مورد از بهترین محصولات کاغذ سنباده در سال 2022 وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید.

نمایش مطالب

بهترین راهنمای خرید کاغذ سنباده

کاغذ سنباده یک ماده ساینده بسیار مفید است که می‌تواند در بسیاری از موقعیت‌ها استفاده شود، و اینکه همیشه چند عدد در سوله یا جعبه ابزار خود دراز بکشید، ضرری ندارد. مقرون به صرفه است و نگهداری آن آسان است، بنابراین شما واقعاً نمی توانید با خرید یک مجموعه اشتباه کنید، حتی اگر قصد استفاده از آن را برای آینده قابل پیش بینی نداشته باشید.

کاغذ سنباده برای صاف و تمیز کردن سطوح عالی است. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید تا سنباده مناسب (سنباده پشت کرکی متری)را برای کار مناسب انتخاب کنید.

خرید کاغذ سنباده

خرید کاغذ سنباده

سنباده چیست؟

کاغذ سنباده نوعی ماده ساینده کاغذ مانند است که یک طرف صاف و یک طرف ساینده دارد. قسمت ساینده معمولاً از یک ماده فلزی مانند اکسید آلومینیوم ساخته می شود. قسمت ساینده با اکسید آلومینیوم روی یک سطح مالیده و سنباده می‌شود تا لبه‌های ناهموار از بین برود و سطح صاف‌تر شود. اسفنج های سنباده را نیز می توانید در بازار پیدا کنید. اسفنج های سنباده درست مانند کاغذ سنباده هستند، با این تفاوت که صاف نیستند. آنها دارای سطح زبر اکسید آلومینیوم و سطح صاف در طرف مقابل هستند.

چرا به کاغذ سنباده نیاز دارید؟

در اینجا این است که چرا باید این مواد ساینده را در خانه داشته باشید،سنباده پشت کرکی متری .

ارزان است

یکی از چیزهای عالی در مورد کاغذ سنباده این است که بر خلاف ابزارهای دیگری که ممکن است نیاز داشته باشید یا نداشته باشید، سرمایه گذاری سنگینی نیست. کاغذ سنباده برای تولیدکنندگان بسیار ارزان است و در نتیجه خرید آن نیز ارزان است. می توانید با چند دلار چند برگه تهیه کنید و ماه ها در خانه بگذارید.

و این ما را به نقطه بعدی ما می رساند – عمر مفید. برخلاف سایر مواد موجود در سوله ابزار شما، کاغذ سنباده تا زمانی که به درستی نگهداری شود، بدون از دست دادن هیچ نشانه ای از کیفیت، سال ها دوام می آورد. این بدان معناست که می توانید همان برگه هایی را که به قیمت 2 دلار خریده اید نگه دارید و 5 سال بعد بدون هیچ مشکلی از آنها استفاده کنید. اکسید آلومینیوم خراب نمی‌شود و برای سال‌های آینده زبر باقی می‌ماند.

احتمالا از آن استفاده خواهید کرد

کاغذ سنباده یکی از آن موادی است که بدون شک دیر یا زود می خواهید در یکی از پروژه های خود از آن استفاده کنید. حتی اگر در حال حاضر نیازی به آن نباشد، زمانی فرا می رسد که احتمالاً به یک ورق سنباده نیاز خواهید داشت و داشتن آن در خانه بسیار مفید خواهد بود. این باعث صرفه جویی در هزینه رفتن به فروشگاه محلی DIY یا چند دلار از سفارش آنلاین آن می شود.

نکاتی که باید هنگام خرید کاغذ سنباده در نظر بگیرید

در اینجا چیزی است که هنگام خرید کاغذ سنباده باید به خاطر بسپارید.سنباده پشت کرکی متری

شن

سنگ سنباده مهم ترین عنصری است که هنگام خرید سنباده باید در نظر گرفته شود. گریت به ساینده بودن کاغذ سنباده و میزان ریز یا درشت بودن مواد اشاره دارد. ارقام بالای سنباده سنباده به این معنی است که سنباده خوب است، که اگر می خواهید یک سطح واقعاً صاف برای سنباده خود داشته باشید عالی است. از طرف دیگر، اعداد کمتر سنگ سنباده به معنای کاغذ سنباده درشت تر و درشت تر است. اگر می‌خواهید کثیفی، ناخالصی‌ها و سایر مواد را خیلی سریع از سطوح صاف پاک کنید، دانه‌های درشت ایده‌آل هستند.

از آنجایی که کاغذ سنباده بسته به سنگ ریزه کاربردهای متفاوتی دارد، هنگام تهیه آن باید در نظر داشته باشید که آن را برای چه چیزی می خرید. اگر می‌خواهید سطوح را صاف و تمیز کنید، سنگ سنباده بالاتر عالی است، در حالی که ماسه پایین‌تر تنها زمانی ایده‌آل است که بخواهید بدون نگرانی در مورد پرداخت، مواد را خراش دهید. کاغذ سنباده بالاتر برای صاف کردن چوب لخت مناسب است. سنگ‌ریزه بالا فوق‌العاده ساینده نیست و عیوب را از سطح چوب لخت بدون ایجاد خشن یا تراشی از بین می‌برد.

خوشبختانه، مجموعه‌های کاغذ سنباده زیادی به صورت آنلاین وجود دارد که برای هر موقعیتی مقادیر مختلفی از سنگ‌ریزه را ارائه می‌دهند. آنها مقادیر کم سنگ سنباده را از 120 تا 200 و مقادیر سنگ شن بالاتر تا 3000 را ارائه می دهند. این باعث می شود تقریباً برای هر سناریویی یک ورق سنباده ریز یا درشت داشته باشید.

در نهایت شایان ذکر است که می توانید از سنباده های مختلف برای سمباده کاری یکسان استفاده کنید. شروع با سنگ ریزه کم به شما کمک می کند تا سریعتر از شر مواد خلاص شوید، در حالی که سنگ ریزه بالا به صاف کردن لبه ها برای یک روکش خوب و تمیز کمک می کند.

در پایان روز، همه چیز به چیزی می رسد که شما به کاغذ سنباده نیاز دارید. در صورت شک، فقط مجموعه‌ای تهیه کنید که دارای گزینه‌های مختلف سنگ‌ریزه باشد، بنابراین همیشه کاغذ سنباده برای این کار خواهید داشت. به این ترتیب، در صورت نیاز به سمباده زدن چوب لخت یا پاک کردن رنگ از روی یک تکه مبلمان، پوشیده خواهید شد.

یکی از اطلاعات قابل توجه این است که بهترین پشم فولادی گیج که می توانید پیدا کنید ممکن است در صورت نداشتن کاغذ سنباده ریز مناسب باشد. پشم فولادی ریز دارای خواص سایشی مشابه با کاغذ سنباده ریز است. می‌توانید از پشم فولادی برای سنباده زدن بین لایه‌های رنگ روغنی یا صاف کردن لایه نهایی رنگ استفاده کنید.

 

تعداد ورق

فاکتور دیگری که هنگام تهیه کاغذ سنباده باید در نظر گرفت تعداد ورق ها است. کاغذ سنباده برای همیشه دوام نمی آورد و در نهایت، باید از ورق دیگری استفاده کنید. خوشبختانه، یک ورق کاغذ سنباده می تواند مدت زیادی برای شما دوام بیاورد، اگرچه این بستگی به مدت زمانی دارد که شما مایل به استفاده از آن هستید. با گذشت زمان، کاغذ سنباده سنگ خود را از دست می دهد و در نهایت مانند سطحی که سنباده می زدید صاف می شود.

به همین دلیل، باید در نظر بگیرید که آیا به سنگ‌ریزه کاغذ سنباده اهمیت می‌دهید یا خیر. اگر می‌خواهید با سطح خاصی از سنگ‌ریزه سنباده بزنید، باید از چند ورق استفاده کنید، زیرا استفاده از یک ورق، بارها و بارها، ایده‌آل نیست.

سنباده پشت کرکی متری

محدوده قیمت سنباده پشت کرکی متری

برای استعلام قیمت سنباده پشت کرکی متری با ابزار آلات تکساب با مدیریت امید عباسی تماس بگیرید.

09121092860