۰۹۱۲۱۰۹۲۸۶۰ - ۰۲۱۶۶۷۳۵۳۸۲
فهرست

قیمت سنباده پشت کرکی

قیمت سنباده پشت کرکی برای راهنمایی در مورد خرید سنباده پشت کرکی تماس بگیرید09121092860

ترفندهای کاغذ سنباده برای سنباده‌های مداری تصادفی

من اخیراً کاغذ سنباده برای سنباده مداری تصادفی خود با قطر 5 اینچ تمام شد و برای اتمام پروژه فقط به چند دیسک سنباده دیگر نیاز داشتم. در حالی که سنباده من برای دیسک های سنباده قلاب و حلقه مجهز است، من فقط دیسک های سنباده سبک PSA (چسب حساس به فشار) داشتم. اینها به خوبی به پد روی دستگاه سنباده نمی چسبیدند و در عرض یکی دو دقیقه پرواز می کردند و من را ناامید می کرد. من پروژه خود را با چسباندن دیسک های PSA به دیسک های قلاب و حلقه فرسوده با سیمان به پایان رساندم. این در واقع بسیار خوب کار کرد.

هفته بعد، به فروشگاه لوازم رنگ خودروی محلی خود رفتم تا به دنبال یک پد تبدیل برای سنباده خود بگردم(قیمت سنباده پشت کرکی). من پدی می خواستم که به من اجازه دهد از یک نوع کاغذ ماسه ای به نوع دیگر سوئیچ کنم. من امیدوار بودم که از دیسک های سنباده PSA خود بدون خرید یک دیسک پشتی کاملا جدید برای سنباده استفاده کنم. من به یک پد تبدیل نیاز داشتم که در یک طرف دارای قلاب و حلقه و در طرف دیگر یک سطح صاف باشد. این به من این امکان را می دهد که از ذخیره کاغذ ماسه PSA استفاده کنم و بعداً به راحتی به سبک هوک و حلقه برگردم. مرد پیشخوان فکر کرد که این ایده خوبی است، اما او چیزی شبیه به آن را در هیچ یک از کاتالوگ تجهیزات سنباده خود ندیده بود. من متعجب شدم که متوجه شدم چنین صفحه تبدیلی وجود ندارد.قیمت سنباده پشت کرکی

ضرورت که مادر اختراع بود، به خانه رفتم و خودم را ساختم. به هر حال، دیسک های کاغذ سنباده به سبک هوک و حلقه هر کدام 50 سنت یا بیشتر قیمت دارند در حالی که دیسک های پشت چسبنده کمتر از نصف این مبلغ قیمت دارند.

قیمت سنباده پشت کرکی

قیمت سنباده پشت کرکی

از آن زمان، من چندین بار ساخته ام – یکی برای هر یک از سنگ زنی که به طور منظم استفاده می کنم. به این ترتیب، دیسک های سنباده PSA هنگام جابجایی از یک شن به سنگ دیگر پاره نمی شوند و آسیب نمی بینند، زیرا کاغذ ماسه تا زمانی که فرسوده و کدر نشود از روی پد جدا نمی شود.

من پدهای تبدیل خود را با چسباندن یک تکه وینیل با پشت پارچه به سمت شن یک دیسک سنباده قلاب و حلقه قدیمی ساختم. من از چسب پنج دقیقه ای G/5 برای چسباندن این دو به هم استفاده کردم، اما سیمان تماسی نیز به خوبی کار می کند. بدون دانستن اینکه چه انتظاری دارم، پد تبدیل را روی سنباده نصب کردم. روی آن یک تکه کاغذ PSA 80 گریت نصب کردم و سنباده را امتحان کردم. من از نحوه اجرای کل تنظیم بسیار راضی بودم.

اگر شما هم مانند من به بودجه فکر می کنید و از سنباده اوربیتال تصادفی 5 یا 6 اینچی با کاغذ شن و ماسه قلاب و حلقه استفاده می کنید، در نظر داشته باشید که مجموعه ای از پدهای تبدیل را برای سنباده خود بسازید. این به شما امکان می‌دهد از دیسک‌های سنباده ارزان‌تر استفاده کنید و اگر فروشگاه سخت‌افزاری شما از کاغذ ماسه‌ای سبک قلاب و حلقه خارج شده باشد، به شما کمک می‌کند.

  • نوار سنباده تبدیلی شما اکنون آماده استفاده است. با استفاده از چسب پنج دقیقه ای G/5 روی قسمت پارچه ای وینیل شروع کنید. توجه: G/5 یک پد تبدیل نسبتا سفت و سخت تولید می کند. جایگزینی سیمان تماسی باعث ایجاد یک پد تبدیل انعطاف پذیرتر می شود.
  1. وینیل را روی دیسک سنباده قدیمی (سمت کاغذ ماسه ای) قرار دهید و آنها را بین دو قطعه پلاستیکی پوشیده شده از تخته سه لا قرار دهید. مجموعه را بین گیره های c یا گیره ببندید تا زمانی که سفت شود.
  2. گیره ها را بردارید و لایه های تخته سه لا و پلاستیک را جدا کنید.
  3. وینیل اضافی را با قیچی جدا کنید تا با دیسک سنباده اصلی مطابقت داشته باشد.
  4. اگر سنباده شما برای جمع آوری گرد و غبار مجهز است، سوراخ های جمع آوری گرد و غبار را در پد که با وینیل پوشانده شده اند، دریل کنید.
  5. قیمت سنباده پشت کرکی

قبل از نصب لنت روی سنباده، نوشتن اندازه شن (60، 80 یا 120 گریت) در سمت فازی پد تبدیل مفید است تا بدانید چه کاغذ ماسه ای PSA به پد تبدیل وصل شده است. این امر احتمال آسیب رساندن به کاغذ PSA را هنگام جدا کردن کاغذ سنباده برای شناسایی شن از بین می‌برد.

برای ساخت این پدهای تبدیل باید از دیسک های سنباده قلاب و حلقه با کیفیت بالا استفاده کرد. پس از اعمال 2 یا 3 دیسک سنباده PSA، “فوز” دیسک های سنباده ارزان تر از بین می رود. دیسک های سنباده قلاب و حلقه ممتاز به طور قابل توجهی دوام بیشتری دارند.

قیمت سنباده پشت کرکی برای راهنمایی در مورد خرید سنباده پشت کرکی تماس بگیرید09121092860

1. سنباده زدن

در اولین روزهای کار با چوب، فکر می‌کردم که سنباده زدن روی تمام دانه‌های مختلف کاغذ سنباده برای برآمدگی‌های محفوظ مقعد است. فکر کردم: «بیهوده است، من فقط از 60 شن استفاده می کنم تا عیوب بزرگتر را برطرف کنم، و سپس از 220 تا برای صاف کردن همه چیز استفاده می کنم.» همانطور که معلوم شد، من آدم بزرگ بودم.

آیا می توانید خراش های سنباده زنی متقاطع را تشخیص دهید؟ من هر شب این را می بینم زیرا این پاتختی خودم است که بیش از 10 سال پیش ساخته شده است.
قیمت سنباده پشت کرکی برای راهنمایی در مورد خرید سنباده پشت کرکی تماس بگیرید09121092860

دانه های مختلف کاغذ سنباده برای صرفه جویی در وقت شما است، نه هدر دادن آن.

اگر تازه کار را شروع کرده‌اید، و از قیمت ظاهری بالای همه آن سنگ‌های مختلف کاغذ سنباده ناراحت شده‌اید، به شدت توصیه می‌کنم بسته‌های متنوعی بخرید که دارای چند ورق از هر سنگ‌ریزه باشد. سپس متوجه خواهید شد، به خصوص اگر برای وقت خود ارزش قائل باشید، مطمئناً تهیه سمباده مناسب خیلی گران نیست: ارزش آن را دارد.

اساساً، شما خراش‌های کوچک‌تر و کوچک‌تری را به‌طور متوالی روی چوب می‌زنید تا اینکه در نهایت، خراش‌ها آنقدر کوچک می‌شوند که با چشم غیرمسلح «نامرئی» می‌شوند. بنابراین وقتی خراش‌های درشتی روی سطح چوب ایجاد می‌کنید – مثلاً 60 یا 80 ریز – سریع‌ترین راه برای از بین بردن این خراش‌ها با شن متوسط ​​است: شن خیلی بزرگ (فقط کمی ریزتر از کاغذ در مرحله قبلی). و کارهای بیهوده را اضافه خواهید کرد. اما شن بسیار ریز، و می توانید ساعت ها سنباده بزنید و باز هم خراش های عمیق را پاک نکنید.

سنباده زنی ناکافی یا ضعیف یک اشتباه کلاسیک است که در بسیاری از کارگران چوبی تازه کار رایج است. چوب یا سنباده سریع و ناکافی داده می شود. در غیر این صورت، اگر آن را به شن و ماسه ریزتر ساییده شود، این کار به طور تصادفی و در حالی که از شن و ماسه حذف می شود انجام می شود. سطحی که به دست می‌آید در لمس صاف احساس می‌کنم، و حتی ممکن است از راه دور با معاینه گاه به گاه خوب به نظر برسد، اما همانطور که می‌گویند اثبات آن در پودینگ است.

پس از اتمام (و مخصوصاً اگر لکه ای اعمال شود) خراش های سنباده بسیار قابل توجه تر و برجسته تر می شوند. شما می خواهید اشتباهات سنباده را قبل از اینکه زیر چند هزارم اینچ رنگدانه ها، رنگ ها و رزین ها جاسازی شوند (و برجسته شوند) برطرف کنید.

قیمت سنباده پشت کرکی برای راهنمایی در مورد خرید سنباده پشت کرکی تماس بگیرید09121092860

یاد بگیرید که چگونه کار سنباده خود را بین هر سنگ ریزه بررسی کنید

این کافی نیست که فقط چوب را حس کنید یا یک نگاه معمولی داشته باشید و فکر کنید “احتمالاً به اندازه کافی خوب است.” مطمئناً، حرفه‌ای‌ها گاهی اوقات می‌توانند از این رویکرد غیرقابل استفاده دور شوند زیرا سال‌ها تجربه دارند. اما هنگامی که برای اولین بار شروع به کار می کنید، هر چیزی که احتمالاً ممکن است اشتباه کند، احتمالاً اشتباه خواهد شد: و هیچ کجا این امر به اندازه در سنباده زدن آشکار نیست.

هیچ چیز بدتر از این نیست که تمام سنگ‌ریزه‌ها را بگذرانید تا متوجه شوید که از همان قدم اول هنوز حدود 60 خراش در چوب باقی مانده است. برای بررسی، تمام گرد و غبار سنباده را از روی سطح چوب پاک کنید – من دوست دارم از یک حوله میکروفیبر استفاده کنم که بتواند گرد و غبار را درست از منافذ و خراش های چوب خارج کند. یک قوطی هوای فشرده یا یک کمپرسور هوا نیز می تواند گرد و غبار را به بیرون پرتاب کند، اما همچنین ابری از غبار در هوا ایجاد می کند. پس از بیرون آمدن گرد و غبار، قطعه را به سمت یک چراغ نگه دارید (یا اگر چیزی بزرگتر است نوری را به قطعه کار بیاورید) و سطح را با زاویه بسیار کم – تقریباً موازی با سطح – مشاهده کنید تا سعی کنید هر چیزی را تشخیص دهید. قیمت سنباده پشت کرکی

قیمت سنباده پشت کرکی برای راهنمایی در مورد خرید سنباده پشت کرکی تماس بگیرید09121092860

از تکنیک های سنباده زنی متناوب استفاده کنید تا بفهمید در کجا (و در چه مرحله ای) مشکل دارید

در حالی که همیشه بهترین (یا کارآمدترین) روش در همه شرایط نیست، استفاده از تکنیک‌های مختلف سمباده‌زنی می‌تواند ارزشمند باشد اگر به نظر می‌رسد که در کارتان با ایرادهای سمباده‌زنی مکرر مواجه شده‌اید و مطمئن نیستید کجا هستند. داره میاد از. برای مثال می‌توانید شن اول را با دست، موازی با دانه‌های چوب سنباده بزنید، و سپس شن دوم می‌تواند با یک سنباده مداری تصادفی و غیره باشد. فقط مراقب باشید که سمباده زدن به طور مستقیم عمود بر دانه با دست باعث ایجاد خراش های جدی روی چوب شود که با شن و ماسه ریزتر به سختی از بین می روند – راه حل بهتر این است که سنباده زدن با زاویه کمی از سمت چپ یا راست باشد. از دانه، و نه به طور مستقیم بر روی دانه.

موفقیت در استفاده از این ترفند ریشه در این فرض ساده دارد که امیدواریم جهت و شکل خراش هایی را که روی چوب ایجاد می کنید بدانید. سنباده زدن با دست با بلوک پشتی سفت؟ شما باید خراش های عمیق و مستقیم را ببینید. سنباده زدن با سنباده مداری تصادفی؟ شما باید قیچی های دایره ای کوچک را در سراسر سطح ببینید. سنباده زدن با سنباده پنوماتیکی/دوار؟ شما باید الگوهای دایره ای/قوسی عریض را در چوب ببینید. با تغییر الگو در هر مرحله متوالی، می توانید از جهت و شکل خراش ها متوجه شوید که کجا اشتباه کرده اید. وقتی سمباده کاری را تمام کردید و یک نقص پیدا کردید، می‌توانید چیزی شبیه به این بگویید: «خوب، می‌بینم که هنوز چند علامت چرخشی در چوب وجود دارد، که 100 خراش شن است که با سنباده مداری تصادفی من ایجاد شده است. من این کار را با سمباده دستی 180 شنی دنبال کردم که ظاهراً تمام خراش های سمباده قبلی را برطرف نکرد. من باید زمان بیشتری را در 180 گریت بگذرانم تا مطمئن شوم که تمام خراش های 100 شن را از بین می برم.”

قیمت سنباده پشت کرکی برای راهنمایی در مورد خرید سنباده پشت کرکی تماس بگیرید09121092860

2. استفاده از محصولات ناسازگار

چوب های سخت گرمسیری روغنی می توانند مشکلات زیادی ایجاد کنند. در اصل، به نظر می رسد که پایان به طور نامحدود مرطوب و چسبنده می ماند. این به دلیل آنتی اکسیدان های موجود در چوب قلب است که از خشک شدن مناسب (از طریق اکسیداسیون) جلوگیری می کند. این مقاله مشکل و همچنین راه حل های ممکن را با جزئیات بیشتری توضیح می دهد.

حتی اگر از گونه‌های چوبی مناسب استفاده می‌کنید، ممکن است هنگام استفاده از ترکیبی از دو یا چند محصول که با یکدیگر ناسازگار هستند، مشکل داشته باشید. خلاصه آب و روغن قاطی نمیشه! سعی کنید از محصولات پایانی استفاده کنید که همگی از یک حلال پایه استفاده می کنند. اگر حتماً باید از محصول خاصی در جایی در فرآیند تکمیل استفاده کنید، یک قانون سرانگشتی خوب این است که سعی کنید از شلاک به عنوان صلح‌جوی بین دو لایه ناسازگار استفاده کنید. این ضرب المثل می گوید: “شلاک به همه چیز می چسبد و همه چیز به شلاک می چسبد.”

در نهایت، در موارد نادر، پشم فولادی هنگام استفاده در زیر پوشش های مبتنی بر آب می تواند مشکلاتی ایجاد کند. یعنی ذرات ریز فولاد در تماس با آب زنگ می زند. (قیمت سنباده پشت کرکی)

قیمت سنباده پشت کرکی برای راهنمایی در مورد خرید سنباده پشت کرکی تماس بگیرید09121092860

3. پوشش کافی وجود ندارد

اکثر مردم به دنبال سریع ترین و آسان ترین روکش چوب هستند. این یک انگیزه کاملا قابل درک است، اما اگر تمام آن کار را در یک پروژه قرار داده باشید، منطقی است که با قدرت تمام کنید.

وسوسه این است که فقط یک لایه بمالید و آن را به اندازه کافی خوب بنامید. با این حال، کیفیت و حفاظت از اکثر پوشش‌های ساختمانی فیلم (مانند پلی‌اورتان، لاک و شلاک) در چند لایه اول به‌طور تصاعدی افزایش می‌یابد (به عنوان مثال، بهبود زیادی در دوام و رطوبت به استثنای اثربخشی از پوشش شماره 1 تا پوشش شماره 2 وجود دارد. و یک جهش بزرگ دیگر از پوشش شماره 2 به پوشش شماره 3.) پس از شاید 3-4 لایه، مزایای افزایش ضخامت فیلم تا حدودی کاهش می یابد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چه پوشش هایی در شرایط خاص بهترین کار را انجام می دهند، به این مقاله در مورد پرداخت های چوبی مراجعه کنید.

آخرین نکته ای که شفافیت روکش چوب را افزایش می دهد: هنگام ایجاد ضخامت لایه روکش چوب، از یک روکش براق استفاده کنید. حتی اگر می‌خواهید براقیت نهایی شما ساتن یا کم براق باشد، توصیه می‌کنم تا حد امکان از براقیت بالای کت‌های اولیه استفاده کنید. این به این دلیل است که اکثر روکش‌های ساتن حاوی یک عامل صاف‌کننده هستند که سطح روکش را کدر می‌کند و زمانی که در چندین لایه ساخته می‌شود، می‌تواند کدر به نظر برسد. در عوض، به سادگی لایه نهایی نهایی خود را مالش دهید (به نکته شماره 4 مراجعه کنید) یا یک روکش ساتن یا کم براق را به عنوان لایه نهایی پوشش خود اعمال کنید.

قیمت سنباده پشت کرکی برای راهنمایی در مورد خرید سنباده پشت کرکی تماس بگیرید09121092860

خرید سنباده پشت کرکی

خرید سنباده پشت کرکی

4. بدون ساییدگی

اغلب اوقات، هنگامی که طرفداران استفاده از یک لایه نازک تنها شکایت می‌کنند که روکش‌های ضخیم‌تر «پلاستیک» به‌نظر می‌رسند، معمولاً به این دلیل است که روکش در چندین لایه ضخیم، چکه‌آلود و غوطه‌ور شده (پلی‌اورتان اصلی‌ترین در این تخطی است». ). من موافقم، چنین روکش‌هایی شبیه پلاستیک ارزان به نظر می‌رسند، اما این فقط به دلیل تعداد لایه‌های روکش نیست، بلکه صرفاً به این دلیل است که تعداد خطاها، نقص‌ها و ناهمواری‌ها در هر لایه بدون اصلاح جمع می‌شود تا زمانی که شما رها شوید. با یک پوشش ضخیم، ناهموار و از پلاستیک شفاف.

این را در نظر بگیرید: بسیاری از گیتارها با ده لایه یا بیشتر لاک اسپری به پایان می رسند. بسیاری از ما نمی گوییم که جلای آینه ای روی گیتار به هیچ وجه پلاستیکی است. تفاوت در چیست؟ بعد از تمام آن کت ها، سطح گیتار در سطح سنباده و سپس ساییده شد.

هنر مالش دادن شاید خیلی طولانی باشد که بتوان در یک مقاله مروری مانند این به جزئیات پرداخت. به طور خلاصه، یک لایه به اندازه کافی ضخیم بر روی سطح چوب اعمال می شود و اجازه می دهد تا در طی چند هفته کاملاً سفت شود. سپس، سطح صاف و هموار سمباده می‌شود (ضخامت روکش به ایجاد یک بافر کمک می‌کند تا در طول این فرآیند، کاغذ سنباده در واقع به چوب لخت بریده نشود).

در مرحله بعد، با سطحی کاملاً صاف و یکنواخت، می‌توان روکش را تا هر آنچه که برای قطعه مورد نظر است، صاف کرد. (یک اشتباه اضافی که گاهی اوقات ممکن است نادیده گرفته شود این است که از پرکننده منافذ استفاده نمی‌شود، به این معنی که در بسیاری از چوب‌های متخلخل، حتی با ده لایه یا بیشتر، منافذ پس از تسطیح سطحی ناهموار باقی می‌گذارند.)

 

 

قیمت سنباده پشت کرکی

قیمت سنباده پشت کرکی برای راهنمایی در مورد خرید سنباده پشت کرکی تماس بگیرید09121092860