۰۹۱۲۱۰۹۲۸۶۰ - ۰۲۱۶۶۷۳۵۳۸۲
فهرست

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی در تکساب ابزار تهران جهت کسب اطلاعات بیشتر  تماس بگیرید .

هر چوب‌گردان روش تکمیل مورد علاقه‌ای دارد، اما وقتی شروع به کار می‌کنید، طیف محصولات موجود در بازار کاملاً گیج‌کننده است – پس از کجا شروع می‌کنید؟

پارچه سنباده قابل انعطاف

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی

کاغذ سنباده

کاغذ سنباده

البته کاغذ سنباده نام اشتباهی است زیرا اکثر محصولات ساینده مدرن نه کاغذ دارند و نه ماسه نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی. اکثر سازندگان چوب از سنگ ساینده اکسید آلومینیوم استفاده می کنند که به یک پارچه یا پشتی توری چسبانده شده است. پشتی پارچه ای بهتر از پشتی کاغذی است زیرا ماندگاری و انعطاف پذیری بیشتری دارد. به دنبال کلمه “flex” در پشت باشید – یک مثال هرمس 346 J-Flex است. این ماده دارای انعطاف پذیری ویژه ای است به طوری که می تواند با اشکال پیچیده روی ماشین تراش مطابقت داشته باشد. ساینده های پارچه در برابر آب مقاوم هستند، بنابراین می توان آنها را شستشو داد تا شن و ماسه را از بین ببرد.

آنها را می توان بدون تخریب در یک سوله مرطوب نگهداری کرد. پارچه بادوام است و به انگشتان شما ساییده نمی شود. این در رول هایی با عرض و طول های مختلف عرضه می شود و می توان آن را به راحتی به نوارهای اندازه های دستی پاره کرد. “رزین چسبیده” شن ساینده بسیار محکم چسبیده است و توسط یک لایه رزین معمولاً قرمز رنگ پشتیبانی می شود. این باعث می شود محصول ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد. شن استریت شده دارای روکش بالایی نچسب روان کننده است. این باعث می شود برش خنک تر و مقاوم در برابر گرفتگی باشد. برش کولر خطر ترک های حرارتی را کاهش می دهد. گرمای بیش از حد ناشی از سمباده کاری مشتاقانه می تواند سطح چوب را خشک کرده و باعث ایجاد ترک های ریز شود.

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی اغلب در نواحی “دانه انتهایی” کاسه هایی که به شدت سمباده شده اند، دیده می شود. گریت های استفاده شده از 60 تا ریز 800 متغیر است. هر چه این عدد بیشتر باشد شن ریزتر است. گریت 60 خیلی درشته و گریت 800 خیلی ریزه. برای اکثر کارها می توانید با شن 150 شروع کنید و تا 180، 240 تا 400 برسانید. برای چوب های ریز دانه مانند سرخدار به 600 بروید و قبل از اعمال پوشش با شن 1500 وبراکس یا معادل آن پولیش دهید.

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی در تکساب ابزار تهران جهت کسب اطلاعات بیشتر  تماس بگیرید .

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی


WEBRAX
نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی یک تشک ساینده از فیلامنت نایلونی است که شبیه به ماهی‌گیری خانگی است. این مواد در طیف وسیعی از اندازه های شن موجود است و با ساینده کاربید سیلیکون (SiC) یا اکسید آلومینیوم ساخته شده است. بسیار انعطاف پذیر و نرم است. SiC Webrax 1500 گریت مخصوصاً برای تکمیل روی چوب های دانه ریز مفید است. برای مالش مهر و موم و لاک بسیار مفید است، همانطور که در تجارت تکمیل کابینت می گویند “دنه زدایی”. همچنین می توان از آن برای استفاده از موم یا سمباده مرطوب استفاده کرد. این به عنوان یک پد پشتی برای جلوگیری از سوختن انگشتان هنگام استفاده از کاغذ ساینده معمولی مفید است.

MIRLON
نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی این محصول بسیار شبیه به وبراکس بالا است اما همچنان نرم تر است. این در ریز 2500

ABRANET موجود است

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی این ساینده عالی و به طور فزاینده ای محبوب، دارای شن و ماسه ای است که به یک توری ریز متصل می شود که اجازه می دهد گرد و غبار از بین برود. به لنت های پشتی قلاب و حلقه می چسبد و می توان از آن با سیستم خلاء برای مکیدن گرد و غبار استفاده کرد.
پشم
سیمی اغلب برای نوک زدایی یا اعمال موم استفاده می شود. بهترین نمره (0000) را بخواهید. هنگام استفاده از پشم سیمی مراقب باشید که دور کار پیچیده نشود. هر بار فقط از قطعات کوچک استفاده کنید. آن را از شعله برهنه یا جرقه های سنگ زنی دور نگه دارید. آن را روی بلوط استفاده نکنید زیرا ذرات کوچک آهن باقی مانده در دانه چوب را لکه دار می کند. پشم سیم این روزها کمی قدیمی شده و محصولات مدرنی مانند Webrax جایگزین آن شده است.

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی در تکساب ابزار تهران جهت کسب اطلاعات بیشتر  تماس بگیرید .

نکات ایمنی هنگام سنباده زدن

(1) هنگام سمباده زدن، همیشه مطمئن شوید که انگشتانتان به جای فشار دادن در جهت چرخش، در انتها هستند وگرنه در خطر آسیب دیدن انگشت هستید. هنگام سمباده زدن داخل کاسه ها و ظروف بسیار مراقب باشید. هنگام سنباده زدن کار دوک باید ساینده را زیر قطعه کار نگه دارید زیرا قسمت زیرین قسمتی است که از شما دور می شود. در غیر این صورت، ممکن است ترجیح دهید تا پشت ماشین تراش راه بروید و قسمت بالای کار را که از شما دور می شود، سمباده بزنید.
(2) از لبه‌های چرخان تیز، به‌ویژه لبه‌های کاسه‌ای که می‌توانند در یک لحظه پوست شما را برش دهند و زخمی را ایجاد کنند که هفته‌ها طول می‌کشد تا بهبود یابد، دوری کنید.
(3) همیشه تکیه ابزار را قبل از سنباده برداری بردارید یا آن را به خوبی دور کنید. (4) حتی اگر از دستگاه گرد و غبار استفاده می کنید از ماسک یا دستگاه تنفسی برقی استفاده کنید. بیشتر دستگاه‌های گرد و غبار را باید تراشه‌گیر نامید زیرا گرد و غبار ریز (نامرئی) را که برای ریه‌های شما مضر است، از بین نمی‌برند. اگر دستگاه استخراج دارید، نازل را طوری قرار دهید که بیشترین گرد و غبار را جمع کند. برای کار با دوک از یک نازل پهن استفاده کنید.
(5) اگر از مواد ساینده به صورت نواری استفاده می کنید، هرگز به آن فرصت ندهید که دور کار پیچیده شود. هرگز نوار ساینده (یا هر چیز دیگری) را به گونه ای دور انگشتان خود قرار ندهید که انتهای آزاد آن دور قطعه کار گیر کند.

 

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی

نمایندگی فروش سنباده پشت کرکی در تکساب ابزار تهران جهت کسب اطلاعات بیشتر  تماس بگیرید .