۰۹۱۲۱۰۹۲۸۶۰ - ۰۲۱۶۶۷۳۵۳۸۲
فهرست

ورق سنباده پشت کرکی

ورق سنباده پشت کرکی با کیفیت در تکساب ابزار برای خرید و استعلام قیمت تماس بگیرید 09121092860

از ابزار سنباده مخصوص استفاده کنید

مانند بسیاری از کارهای بازسازی، داشتن ابزار مناسب کلید یک کار درجه یک است. برای سنباده کاری دیوار خشک، به یک سنباده دستی، یک بسته کاغذ سنباده دیواری 150 گریت که از قبل متناسب با سنباده شما بریده شده باشد، و یک اسفنج سنباده برای گوشه ها و سنباده کاری جزئیات نیاز دارید. شما همچنین به یک ماسک گرد و غبار دو بند دارای درجه بندی گرد و غبار مزاحم و عینک محافظ نیاز دارید تا گرد و غبار را از چشمان شما دور نگه دارد. کلاه یا روسری برای جلوگیری از گرد و غبار روی موهای شما نیز ایده خوبی است.

ورق سنباده پشت کرکی

ورق سنباده پشت کرکی

سنباده های قطبی برای کارهای سنباده کاری بزرگ مناسب هستند. ما یک سنباده چوبی دیوار خشک (15 دلار) را نشان ندادیم زیرا یادگیری آن دشوار است. اما اگر بیش از یک اتاق برای سنباده زدن دارید، ممکن است برای برداشتن یک سنباده چوبی دیوار خشک تلاش کنید. مشکل یک سنباده چوبی دیوار خشک این است که اگر مراقب نباشید، سنباده می‌تواند ورق بخورد و سطح را کنده و باعث تعمیر اضافی شود. یک نکته این است که سر سنباده را کمی زاویه دار نگه دارید و هرگز اجازه ندهید که زاویه مناسبی نسبت به قطب داشته باشد. سنباده چوبی دیوار خشک برای سنباده زدن پوشش پرایمر دیوار خشک قبل از رنگ آمیزی عالی عمل می کند، مرحله ای که به حداقل کنترل و فشار نیاز دارد.

ورق سنباده پشت کرکی با کیفیت در تکساب ابزار برای خرید و استعلام قیمت تماس بگیرید 09121092860

 

با استفاده از سنباده دیوار خشک

با فشار ملایم در امتداد لبه درزها و اطراف پیچ‌ها سمباده بزنید تا از “فاصله” کاغذ دیواره خشک جلوگیری کنید. مرکز درزها را به اندازه ای سنباده بزنید تا برآمدگی ها و برآمدگی ها از بین برود.

گرد و غبار را کنترل کنید

اگر مراقب نباشید، گرد و غبار دیوار خشک می تواند در داخل خانه حرکت کند و یک لایه سفید روی هر چیزی که در مسیر خود باشد تشکیل دهد. خلاص شدن از شر آن نیز سخت است. ممکن است شنیده باشید که برای جلوگیری از گرد و غبار، مفاصل را با یک اسفنج مرطوب به جای کاغذ سنباده صاف کنید. اما تقریباً غیرممکن است که با این روش به یک شغل درجه یک دست پیدا کنید. سیستم های سنباده گیری گرد و غبار در بازار وجود دارد، اما یادگیری آنها گران و دشوار است. بهترین گزینه استفاده از وسایل محافظ است.

گام 2

برای بهترین نتیجه، کاغذ سنباده ریز را انتخاب کنید

برای سرعت بخشیدن به کار سنباده، خرید کاغذ 80 گریت وسوسه انگیز است. اما از آنجایی که ترکیب سبک مدرن بسیار نرم است، برای سنباده زدن آن نیازی به کاغذ سنگین ندارید. کاغذ درشت یا صفحات سنباده آثار سنباده نامطلوب بر جای می گذارد.

ما کاغذ 120 یا 150 گریت را برای بهترین نتیجه توصیه می کنیم. ورق های از پیش برش خورده ای را بخرید که متناسب با سنباده دستی شما باشد. همچنین برای نیم ورق کاغذ با اندازه استاندارد مناسب است.

ورق سنباده پشت کرکی با کیفیت در تکساب ابزار برای خرید و استعلام قیمت تماس بگیرید 09121092860

از کاغذ سنباده ریز استفاده کنید

کاغذ 150 گریت را روی سنباده دستی خود نصب کنید. از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید که ابتدا یک سر آن را زیر گیره محکم کنید. سپس با یک دست سر دیگر را زیر گیره دیگر فشار دهید و با دست دیگر پیچ گیره را محکم کنید.

ورق سنباده پشت کرکی

ورق سنباده پشت کرکی با کیفیت در تکساب ابزار برای خرید و استعلام قیمت تماس بگیرید 09121092860

 

 

دیسک های سنباده دار با پشتی نواری یا Velours

دیسک های سنباده و دیسک های ساینده

تکساب ابزار یک تامین کننده تخصصی دیسک های سنباده است که طیف گسترده ای از دیسک های سنباده ساینده را با سنگ های مختلف، انواع و اندازه های مختلف با قیمت های مقرون به صرفه به فروش می رساند.

ما به خدمات استثنایی خود به مشتریان افتخار می کنیم.

دیسک های سنباده برای اعمال پوشش های سنباده ای روی چوب، رنگ، گچ، فلزات، کامپوزیت ها و بسیاری از مواد دیگر استفاده می شود. این دیسک ها با استفاده از چسب یا Velcro به ابزارهای برقی سنباده مداری و جزئیات متصل می شوند.


دیسک های سنباده خود چسب

دیسک های سنباده خود چسب

دیسک های سنباده خود چسب

دیسک های سنباده خود چسب معمولاً در سنباده های 125 میلی متری و 150 میلی متری دوگانه (d/a) یافت می شوند، اما با ارزان تر شدن و راحت تر شدن دیسک های سنباده ولکرو کمتر رایج می شوند. دیسک دارای یک پوشش چسبنده است که روی آن اعمال شده است، به طوری که وقتی روی صفحه پشتی فشار داده می شود، در جای خود می چسبد. این چسب، چسب حساس به فشار (PSA) نامیده می شود.

دیسک های سنباده Velcro

دیسک های سنباده Velcro دارای پشتی کرکی هستند که آنها را قادر می سازد به سطح Velcro پد پشتی سنباده ها متصل شوند. این دیسک ها به عنوان دیسک سنباده با پشت مخمل نیز شناخته می شوند. مزیت این نوع دیسک این است که به راحتی می توان آن را قبل از فرسوده شدن از دستگاه سنباده جدا کرد و بعداً دوباره مورد استفاده قرار د